Słupsk Starówka Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Kowalska
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: WE03988
Pokoje: 2
Piętro: 4 / 4
Słupsk Starówka
Cena m2 7502.83 PLN
Ulica: Kowalska
Powierzchnia 35.32 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 265 000 PLN
Słupsk Niepodległości Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Norwida
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: WE03987
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 4
Słupsk Niepodległości
Cena m2 7118.59 PLN
Ulica: Norwida
Powierzchnia 61.81 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 440 000 PLN
Słupsk Lokal użytkowy - Wynajem
Ulica:
Lokal użytkowy Wynajem
Oferta nr: WE03986
Piętro: 0 / 1
Słupsk
Cena m2 49.69 PLN
Ulica:
Powierzchnia 80.50 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 4 000 PLN
Słupsk Mieszkanie - Wynajem
Ulica: Mochnackiego
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: WE03985
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 4
Słupsk
Cena m2 32.97 PLN
Ulica: Mochnackiego
Powierzchnia 45.50 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 1 500 PLN
Słupsk Zatorze Mieszkanie - Wynajem
Ulica: Sobieskiego
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: WE03983
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 6
Słupsk Zatorze
Cena m2 54.50 PLN
Ulica: Sobieskiego
Powierzchnia 33.03 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 1 800 PLN
Słupsk Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Arciszewskiego
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: WE03982
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 2
Słupsk
Cena m2 5758.16 PLN
Ulica: Arciszewskiego
Powierzchnia 62.52 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 360 000 PLN