WEX Nieruchomości, ul. Mostnika 13/36, 76-200 Słupsk , tel. 59 8411 029; 604 187 989, wex@wex.com.pl

Dom letniskowy Sprzedaż
Oferta nr: WE03976
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 1
Świeszyno
Cena m2 10301.95 PLN
Ulica:
Powierzchnia 56.30 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 580 000 PLN
Słupsk Zatorze Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Piłsudskiego
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: WE03966
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 2
Słupsk Zatorze
Cena m2 6391.14 PLN
Ulica: Piłsudskiego
Powierzchnia 46.94 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 300 000 PLN
Gałęzinowo Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica:
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WE03954
Gałęzinowo
Cena m2 65.42 PLN
Ulica:
Powierzchnia 5946.00 m2
Cena: 389 000 PLN
Słupsk Śródmieście Obiekt - Sprzedaż
Ulica:
Obiekt Sprzedaż
Oferta nr: WE03935
Piętro: 0 / 0
Słupsk Śródmieście
Cena m2 2743.90 PLN
Ulica:
Powierzchnia 16.40 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 45 000 PLN
Słupsk Śródmieście Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Chopina
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: WE03932
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 2
Słupsk Śródmieście
Cena m2 4261.14 PLN
Ulica: Chopina
Powierzchnia 124.38 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 530 000 PLN
Gdańsk Kokoszki Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Storczykowa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: WE03926
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 3
Gdańsk Kokoszki
Cena m2 9676.84 PLN
Ulica: Storczykowa
Powierzchnia 55.70 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 539 000 PLN
Copyright © 2022 WEX Nieruchomości
Wykonanie: Simm Oprogramowanie