Postomino – dom w stanie surowym

Home / Postomino – dom w stanie surowym

CENA 380 000zł

Wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym – zadaszony, położony w miejscowości Postomino, w woj. zachodniopomorskim. Dom zlokalizowany jest na dużej działce o powierzchni 3716m2, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz pól uprawnych. Budowa prowadzona jest na podstawie aktualnej decyzji o pozwoleniu na budowę.

Dom zaprojektowano jako parterowy z poddaszem nieużytkowym, o powierzchni użytkowej 191,5m2 i kubaturze 762m3 z pięcioma pokojami i pokojem dziennym połączonym z kuchnią, łazienką, pomieszczeniem kotłowni i wbudowanym garażem. Obecnie budynek jest w stanie surowym, z pokryciem dachowym z dachówki cementowej i oknami PCV. Brak rozprowadzonych instalacji. Studzienka kanalizacyjna na działce, podłączenie do wody oddalone o ca 150m. Dojazd drogą z płyt betonowych.

Świetna lokalizacja z czystym powietrzem – bliskie sąsiedztwo jeziora wędkarskiego w Postominie, tylko 2km od jeziora Marszewo, 16km do Ustki i 24 km do Słupska.

Postomino to miejscowość będąca siedzibą władz gminnych, ze szkołą podstawową i ośrodkiem zdrowia, pozbawiona przemysłu i związanym z nim zanieczyszczeniem powietrza.