Przywidz

Home / Przywidz

NIEPOWTARZALNA POSIADŁOŚĆ, Z DWÓCH STRON OTOCZONA LASEM, Z WIDOKIEM NA JEZIORO

 

Nieruchomość zlokalizowana w małej miejscowości, 2km od Przywidza, w woj. pomorskim, tylko 30km od Gdańska i 20km od Kościerzyny, z dogodnym dojazdem drogą asfaltową o niewielkim natężeniu ruchu, oddzielającą posesję od brzegu jeziora. Dojazd do Trójmiasta wygodną koleją metropolitarną (tylko 15km do stacji).

Działka pięknie zagospodarowana, z krzewami, drzewami i trawnikami tworzy malownicze tło i otoczenie domu. Wjazd i ciągi komunikacyjne wyłożone kostką brukową.

Dom jednorodzinny, o charakterze dworku, o pow. użytkowej 172,88m2, z oszklonym tarasem (28m2). Garaż wolno stojący o pow. 43m2 oraz dwie drewniane wiaty

CENA 990 000zł

PROGRAM FUNKCJONALNY

PARTER: przedpokój, salon, pokój, kuchnia z jadalnią, łazienka, spiżarnia, garderoba, pomieszczenie gospodarcze – kotłownia z pompą ciepła. Z salonu, podwójne drzwi prowadzą na oszklony taras z podgrzewaną podłogą

PODDASZE:  cztery pokoje, dwie łazienki oraz przedpokój.

Wszystkie pomieszczenia wykończone w wysokim standardzie z dbałością o szczegóły. W pokojach, na parterze, na podłogach panele drewniane, na poddaszu parkiet dębowy. W kuchni, w łazienkach, w przedpokoju i pomieszczeniach gospodarczych na podłogach terakota, a na ścianach glazura.

Kuchnia z zabudową meblową z pełnego drewna z funkcjonalnymi urządzeniami. Okna PCV. Centralne ogrzewanie, rozprowadzone w podłogach oraz ciepła woda użytkowa, zasilane ciepłem z pompy ciepła. Ciepła woda użytkowa również z paneli solarnych lub elektrycznego przepływowego podgrzewacza.

W salonie dodatkowo zamontowano kominek obłożony pięknymi kaflami, wykonany wg indywidualnego projektu, z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do pomieszczeń na poddaszu. W kuchni znajduje się niewielki piec kaflowy pozwalający w zimowe poranki na szybkie dogrzanie.