Rowy

Home / Rowy

UROKLIWA NIERUCHOMOŚĆ NADMORSKA Z POTENCJAŁEM ROZWOJOWYM
MOŻLIWOŚĆ  ALTERNATYWNEGO  WYKORZYSTANIA np ROZBUDOWA O KOLEJNE SEGMENTY LETNISKOWE
DWIE DZIAŁKI O ŁĄCZNEJ POW. 1549m2  ZLOKALIZOWANE OBOK SIEBIE

CENA 1 100 000zł

BUDYNEK letniskowy o konstrukcji drewnianej, to dwa apartamenty dwupoziomowe, z osobnymi wejściami z zewnątrz. Przed każdym apartamentem taras i miejsce do grilowania. W każdym z nich, na parterze salon z aneksem kuchennym i łazienka, na poddaszu dwie samodzielne sypialnie. Apartamenty wyposażone w niezbędne meble, urządzenia i akcesoria, pozwalające na korzystanie z nich od razu po zakupie. Obok budynku rozprowadzone przyłącza pod kolejne dwa budynki.

DOMKI holenderskie – o powierzchni ca 30-33m2 każdy, z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, podłączone do sieci kanalizacyjnej i wodociągowej. z wydzielonym do każdego miejscem rekreacyjnym. Każdy domek składa się dwóch pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki i wyposażony jest w klimatyzator. Cena obejmuje wyposażenie domków.

Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu domów i pensjonatów letniskowych, na wschód od ulicy Bałtyckiej, około 1km od plaży. Działki mają kształt prostokąta z z dwoma wjazdami są  ogrodzone, zagospodarowane z elementami małej architektury, boiskiem do gry w piłkę, z nasadzeniami krzewów, uzbrojone w sieć wodociągową i kanalizację (wiejską). Właściciel jest w posiadaniu dokumentacji koncepcyjnej na rozbudowę bazy letniskowej

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZEJ STRONIE

Rowy to modna miejscowość turystyczna i port bałtycki położony na Mierzei Gardnieńskiej, pomiędzy morzem Bałtyckim a jeziorem Gardno. Obszar na wschód od Rowów aż do Łeby, zajmuje Słowiński Park Narodowy, posiadający status światowego rezerwatu biosfery UNESCO. Rowy to punkt kulminacyjny ścieżki rowerowej „Szlakiem zwiniętych torów”, „brama” do Słowińskiego Parku Narodowego. Wieś położona jest na lewym brzegu rzeki Łupawy, która przepływając przez Gardno, znajduje tu ujście do morza, stanowiąc jednocześnie wejście do portu Rowy. Szerokie piaszczyste plaże, ruchome wydmy, urwiste brzegi z klifami o wysokości do 30m oraz wspaniały mikroklimat o leczniczych właściwościach czynią z Rowów i okolic miejsca godne polecenia.     
Sieć handlowo – usługową stanowi wiele sklepów, w tym czynne całorocznie oraz liczne lokale i punkty gastronomiczne, a także apteka, ośrodek zdrowia i informacja turystyczna